Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou Leave sa usa ka comment

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti i k životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Ang pag-apud-apod sa dyutay nga pag-atiman sa mga bata mao ang pagdumala sa pag-uswag sa pag-imprinta.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivněíí výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, kinahanglan nga isulat ang archivních lepenek sa kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. Ang bag-o nga tisíciletí nga bag-o nga portfolio nga doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Nakahibalo kita sa kabilin sa nangaging mga henerasyon, nga maoy naghatud kanato sa karon nga adlaw ug sa atong pasalig sa malampuson nga pagpalambo sa buhat nga nagsugod. Isip kabahin sa makanunayon nga paningkamot nga mahimong usa ka lakang sa unahan sa atong mga kakompetensya, gipasiugda ang kalidad sa produkto ug relasyon sa mga customer.
Ang among propesyonal nga kahanas ug ang among mga kwalipikado nga kawani mao ang usa ka taas nga garantiya sa labing taas nga lebel sa pag-alagad. Dili lamang kami nagbaligya sa mga produkto, apan naghatag kami og kompleto nga mga solusyon sa mga kustomer sa labaw pa sa mga nasud sa 30 sa tibuok kalibutan.

ANG MGA BUTANG NGA NAGKINAHANGLAN:

  • Organic nga produksyon ug mga produkto mao ang usa ka pagpamalandong sa atong kinatibuk-ang responsibilidad sa palibot
  • Ang etika usa sa pinakataas nga mga lagda alang sa mga relasyon sulod ug gawas sa kompanya
  • Ang pagbisita ug propesyonal nga pagserbisyo sa customer mao ang atong klaro nga responsibilidad
  • Ang among kontribusyon sa kalidad sa kinabuhi sa tibuok nga kompanya dili limitado sa lugar sa kompaniya
  • Ang pinakataas nga trabaho mao ang among kontribusyon sa kalampusan sa kalamboan sa rehiyon

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Ang among mga pag-uswag sa pag-uswag sa pag-uswag sa proyektong působnosti sa aktibo nga přesahující hranice České republiky.
EMBA Gikan sa krajskem kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBAnabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivacisa 10 nga mga tuig. Ang pag-uyon sa usa ka tak-an, adunay uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen naefektivní úsporu prostorusašetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produksyon jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Ug ang uban sa iyang kaubanan nanulis kaniya, ug miingon: Himoa nga kining panimalaya ko, laglagon mo ang mga katawohan, ang imong mga hawak ug ang imong mga palas-anon.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňujínejnáročnější požadavkyna ochranu archiválií. Ang usa ka butang nga gigamit sa usa ka gimugna nga hulagway mao ang mga dokumentomaximální možné ochrany.

EMBAje od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN ENISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Ang kovita sa usa ka úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako napříkladpackaging sa tuigsaWorldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známkyKinaiyahan produktona hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a binder. Pag-uswag sa sertipikasyonFSCnga lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

pagpakigbahin
Palihug maghulat ...

Leave sa usa ka Reply

Ang imong email address dili nga gipatik. Gikinahanglan kaumahan mga gimarkahan *