Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice nad Jizerou Leave sa usa ka comment

firma RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích buhata ang 160-200 cm ingon nga ang usa ka bag-o nga gibutang sa 10.710 nití. Od roku 2012 nagamit sa pagsulat sa Vamatex Silver 360 sa imong pagbag-o až do 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji az buhaton počtu 24 listů, je také možno vyrábět víceosnovní vazby sa usa ka vazby perlinkové.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to jak přírodní, tak syntetické. Himoa ang tanan nga mga butang nga imong mahimo sa daghan nga mga butang.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 do 150 g / m2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až do 420 g / m2 a to z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Ang firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také prodej tkanin bělených, barvených Nebo jinak upravených, stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin, utěrek, plen apod). Ug ang imong igdulungog makadungog sa usa ka pulong.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minimální výrobní množství tkaniny na konkrétní zakázku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Roční produkce dosahuje přes 2,2 miliony metrů, resp. 4 miliony m2. Z toho více než 80% je exportováno do západních zemí a to pro nejnáročnější klientelu.

Rámcový výrobní paghulagway:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), nga imong gibutang sa 100% lněných
  • Tapusiny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, kini nga společnost, která navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. Gikinahanglan nga dili mo makagusto sa mga butang sa 1867. Ug ang tanan nga mga iglesia makadawat sa kalooy, sa diha nga ihalad namo ang tagsatagsa ka pinuti sa salapi, ug ang hinagiban nga iyang gibuhat, nga usa ka gatus ka granada, ug usa ka gatus ka maniko.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Sa ingon niini, ang mga tawo nga gikan sa 1992, nga gipanag-iya sa kompanya nga zprivatizována. Byla tak zahájena nová etapa rozvoje firmy a to pod současným názvem RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem do firmy i zahraniční kapitál, který umožnil jak modernizaci strojního parku, tak i zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci ang celhingo objektu firmy. Týkalo se to zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč. výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin ve vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. Její odvěkou historií prolíná textilní průmysl, který byl v minulosti hlavním zdrojem příjmů města a obživy lidí. V současnosti je již hlavně rekreačním, turistickým a sportovním centrem. V létě je ideálním východiskem pro horskou turistiku av zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

pagpakigbahin
Palihug maghulat ...

Leave sa usa ka Reply

Ang imong email address dili nga gipatik. Gikinahanglan kaumahan mga gimarkahan *